Розмір шрифту
Колір сайту
0 800 305 025 (безкоштовно)
 Квитки Online
Дітям від 2-х років треба купувати окремий квиток

Простір можливостей

Театр ляльок в минулому у своїй діяльності майже не враховував особливостей культурно-пізнавального розвитку дітей з інвалідністю. Ця несправедливість роками формувала у суспільстві байдужість до цих проблем. На сучасному етапі успішне впровадження мистецьких акцій, спрямованих на інклюзію сформувало нове бачення і ставлення, а також адаптувало мистецтво театру ляльок до потреб соціалізації дітей з інвалідністю та їх батьків. До цих творчих акцій долучився і Полтавський академічний обласний театр ляльок, який у партнерстві з Благодійним фондом «Харківський театральний центр» за підтримки Українського культурного фонду і Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, створив соціально-мистецький проект національної співпраці «Простір можливостей». Якщо ви бажаєте отримати новий досвід робити у галузі інклюзії, якщо у вас є практичний і науковий досвід роботи з дітьми та їх батьками – давайте разом створювати простір рівних можливостей. 

Команда проекту

Простір можливостей - територія соціалізації та культурного розвитку

Простір можливостей - територія соціалізації та культурного розвитку

31.10.19

Суспільство у якому ми живемо сьогодні закриває очі на велику кількість проблем, однак не можна постійно прикидатися сліпими та байдужими, мовляв: «Моя хата скраю – нічого не знаю»… Або ж: «Добре, що це - стосується не мене». Одним із таких болючих питань є соціалізація дітей з обмеженими можливостями. Наш інструмент – мистецтво. Дозвілля дитини з інвалідністю, як правило, проходить у спеціалізованому середовищі, а діти, яким пощастило народитися здоровими, подекуди не є зразком толерантності по відношенню до перших. Довелося підняти це питання і поставити його руба. Яким чином розширити рамки і зробити театр зрозумілим, доступним для кожного? Прийняли рішення створити єдиний сенсорний простір, де буде комфортно, безпечно і весело всім дітям, а радість від спілкування з актором, персонажем, включившись у єдине сценічне дійство, нестиме в собі частину самореалізації і в подальшому стане реабілітацією. Бо лише через позитивні емоції приходить відчуття потрібності, повноцінності, а життя стає радісним та яскравим…

Читати далі

Харків TODAY

Харків TODAY

21.10.19

Дякуємо Харків TODAY за можливість говорити про важливі події у сфері театру і інклюзії. Нагадуємо, що у вас є час долучитися до семінару-тренінгу у рамках соціально-мистецького проекту "Простір можливостей' Телефон для довідок 0976154168

Дивитись відео

Олена Либо та режисерка вистави "На хвилі"

Олена Либо та режисерка вистави "На хвилі"

21.10.19

Співкоординаторка соціально-мистецького проєкту "Простір можливостей" Олена Либо та режисерка вистави "На хвилі" у прямому ефірі OPEN-студії з Оленою Никифоренко розповіли про втілення проєкту.

Влад Могилат та Юліта Ран

Влад Могилат та Юліта Ран

21.10.19

Влад Могилат, керівник літературно-драматургічної частини Лялькового театру, Юліта Ран, харківська режисерка, драматургиня, дитяча письменниця. В Полтаві у жовтні стартує соціально-мистецький проєкт «Простір можливостей».

Репетиції вистави "На хвилі"

Репетиції вистави "На хвилі"

21.10.19

Дорослі і маленькі мандрівники подорожують морськими просторами. Шукаючи загублене жовте каченя, вони пірнають на морське дно і переживають чимало цікавих пригод: знайомляться із дивовижними мешканцями морів, знаходять коштовні перлини, потрапляють у шторм. На яскравій хвилі мандрівники шукатимуть відповіді на питання: яким чином врятувати кольорових риб, чим допомогти сумному восьминогу і як знайти загублене жовте каченя? Режисура/драматургія - Юліта Ран, сценографія - Дар'я Кушніренко, музика - Павло Савєльєв.

Олена Либо, Тетяна Вітряк

Олена Либо, Тетяна Вітряк

21.10.19

OPEN-студія - Тетяна Вітряк- директорка Полтавського академічного обласного театру ляльок

OPEN-студія - Тетяна Вітряк- директорка Полтавського академічного обласного театру ляльок

21.10.19

Директорка Полтавського академічного обласного театру ляльок, координаторка проекту Тетяна Вітряк зустрілася з ведучою OPEN-студії Оленою Никифоренко. Тема ефіру проект "Простір можливостей".

Відбулася зустріч в прямому ефірі телешоу "Ранок на Лтаві"

Відбулася зустріч в прямому ефірі телешоу "Ранок на Лтаві"

04.09.19

Директорка Полтавського академічного обласного театру ляльок, координаторка проекту Тетяна Вітряк та керівник літературно-драматургічної частини, менеджер з комунікацій Влад Могилат розповіли про практичну частину проекту "Простір можливостей".

Cкладний, але такий потрібний організм театральної вистави

Cкладний, але такий потрібний організм театральної вистави

04.09.19

Давайте одним оком будемо піддивлятися, як створюється складний, але такий потрібний організм театральної вистави. Можемо собі дозволити!

До нас їде.... РЕЖИСЕР

До нас їде.... РЕЖИСЕР

04.09.19

Нарешті, до Полтави завітала драматургиня, письменниця, режисерка Yulita Ran. Обережно, тому, що вас захопить шквал емоцій, які з собою пані Юліта привезла для акторів Полтавського академічного театру ляльок, а ще, разом з нею, завітали інші члени команди, але про це пізніше.