0 800 305 025 (безкоштовно)
Квитки Online
Дітям від 2-х років треба купувати окремий квиток

Афіша

Найближчі заходи нашого театру

Неділя 19 січня 11:00

Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

Українські народні казки завжди нас вчать життєвій мудрості і ця казка не виняток. Жила собі Лисичка-сестричка, яка зовсім нічого не хотіла робити сама, але дуже добре вміла хитрувати.

Неділя 19 січня 12:00

Варварині хитрощі

Вікова категорія 2+
Тривалість 45хв.

Двоє зайченят Дзвіночок і Кнопочка залишаються вдома самі, але вже за мить після того, як батьки пішли з дому – зайченята граються з хитрою вороною Варварою...

Субота 25 січня 11:00

Снігова Королева

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

Одна з найулюбленіших казок багатьох поколінь людей, яку написав датський казкар – Г.Х. Андерсен. Небезпечні пригоди вас можуть підстерігати будь-де і дуже важливо мати завжди поруч справжнього та вірного друга.

Субота 25 січня 12:00

Кіт у чоботях

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

Жив-був млинар, і було у нього троє синів. Настав день і млинар вирішив розділити свій спадок між синами: старшому – млин, середньому – віслюк, а молодшому Жаку – мішок з Котом.

Неділя 26 січня 11:00

Морозенко

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

У мачухи було дві доньки: рідна, яку звали Павлинка і падчірка – Даринка. Рідну доньку мачуха дуже любила, жаліла і виконувала усі її забаганки.

Неділя 26 січня 12:00

Лисиця та Ведмідь

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

Вистава створена за однойменною народною казкою. В ній розповідається про працелюбного і доброго Ведмедика та хитру і ліниву Лисицю, яка увесь час дурила Ведмедика.