"Золоте зернятко" (за мотивами твору Б. Лепкого «Мишка»)
П'ятниця 23 січня
11:00
Камерна зала театру
Вікова категорія
4+
Тривалість
40хв.
Режисер
Сергій Смеречук
Художник
Діана Шпак
Композитор
Павло Савєльєв
Жила-була мишка, така ж, як інші: сіренька, маленька, з кінчиками вушок і довгим гладким хвостиком.
У самому кутку кімнати, де ніжка ліжка щільно прилягала до стіни, вона мала свою нірку. Це житло не було розкішним, але було безпечним. Люди не заглядали туди. «О, люди — це дуже цікаві істоти!» - думала Мишка. Звісно цікаві! Замість їхніх облич, вона бачила лише величезні ноги, що метушилися туди-сюди, тому не дивно, що вони здавалися їй екстраординарними персонами!
Одного разу вона зустріла своїх сестричок, які розповіли їй страшні історії про те, як у світі зник весь хліб та зерно! А що сталося далі — запрошуємо дізнатися разом з нами.