Розмір шрифту
Колір сайту

ЗАКРИТТЯ ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ

11.07.21
211

ЗАКРИТТЯ ТЕАТРАЛЬНОГО СЕЗОНУ У ПОЛТАВСЬКОМУ АКАДЕМІЧНОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕАТРІ ЛЯЛЬОК

На календарі – 11 липня, майже екватор літа, надворі спекотно, але це не зупиняє полтавських лялькарів і не відриває їх від творчого процесу. Сьогодні звучить фінальний акорд 83-го театрального сезону у Полтавському театрі ляльок, а це значить, що все має бути на найвищому рівні. Актори підтримують одне одного, радіють тому, що більше немає перепон у спілкуванні зі своїми глядачами і готуються показати виставу «Сюрприз», а ще подарувати дітям справжнє свято, презентуючи розважальну програму «Принци і принцеси», автором якої є головний режисер театру – Ніко Лапунов.

День, коли театральний сезон добігає свого кінця завжди неймовірно хвилюючий, адже сьогодні, як ніколи важливо зацікавити глядачів і надихнути їх на очікування нових зустрічей із казкою. На захоплюючих чарівних історіях театру виросло не одне покоління полтавців. Сьогодні ті діти, які ще вчора готувалися до новорічного ранку, приміряли карнавальні костюми та йшли, тримаючи за руки своїх бабусю чи дідуся, або ж маму чи тата – привели сюди своїх дітей.

Аж ось настає захоплююча мить: фоє наповнюється радісними голосами глядачів. Хтось роздивляється виставку ляльок майстрів Полтавщини «Майстри лялькових справ», хтось знайомиться із мешканцями живого куточка, але всі чекають на дива Казкового годинника, оскільки звикли до правила: якщо оживає годинник – час на виставу.

Полтавську малечу сьогодні розважали акторки Ганна Чмих, Юлія Науменко, Валентина Лисюк, Наталія Тимощук. Вони втілювали образи Мальвіни, Принцеси на горошині, Тітоньки Казки та Оле Лукойє.

Цей сезон був непростим, проте веселим і багатим на творчі здобутки.

Виставу "Леді в лавандовому" було обрано для подання на премію імені Леся Курбаса, а також на театральний фестиваль-премію "ГРА".

Ми відкрили казковий годинник, у фоє ІІ поверху, який захоплює увагу кожного глядача і дарує зустріч з казкою ще до початку вистави.

Вшанували пам'ять Лесі Українки, присвятивши літературно-театралізоване дійство "Леся Українка. Жіноча доля" - 150-й річниці з Дня народження письменниці.

Нарешті, змогли зустрітися із нашими глядачами, що мешкають в районі. У зв'язку із карантинними обмеженнями, театр не міг гастролювати і наші глядачі дуже сумували за нами.

На базі театру проведено безліч пізнавально-розважальних програм, присвячених прощанню з початковою школою, закінченню вивчення букваря та до Міжнародного дня захисту дітей.

Директорка театру  Тетяна Вітряк привітала творчий колектив зі святом, подарувала акторам квіти та подякувала за їхню роботу. Попереду відпустка і багато творчих планів.

Не зважаючи на всі перешкоди - театр продовжує працювати і радувати вас, наші найдорожчі глядачі. Зустрінемося в новому сезоні!