Розмір шрифту
Колір сайту

Відкрили електронний кіоск

08.09.18
817

7 вересня, в Полтавському академічному обласному театрі ляльок, відкрили електронний кіоск.  На відкритті була присутня директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації – Валентина Вождаєнко.  

Що ж таке цей електронний кіоск? Навіщо він потрібен і як ним користуватися – нашим гостям розповіли герої сучасного анімаційного мультсеріалу «Фіксики».  Електронний кіоск це – автоматизований програмно-апаратний комплекс, призначений для надання довідкової інформації. На відміну від звичайного довідкового кіоску – електронний  працює автономно і призначений для надання відвідувачу різноманітної інформації, без допомоги персоналу.

За традицією, окремі інформаційні сенсорні кіоски об’єднують в одну локальну мережу з територіальним моніторингом, адмініструванням і централізованим керуванням. Головним завданням створення електронних розгалужених мереж інформаційних кіосків – організація доступу великої кількості користувачів.

Наш електронний кіоск спрямований на культурно-просвітницьку діяльність. У цьому сучасному сенсорному гаджеті є уся необхідна добірка інформаційних матеріалів, щодо історії Полтавщини, фестивалів, що відбуваються на території міста та області, яскраві відомості про туризм, музеї Полтавщини та пам’ятники. Полтава – духовна столиця і відома своїми майстрами та витворами мистецтва, тож розділ «Мистецтво» - допоможе у знайомстві з ними, бібліотеки та культурно-освітні установи області також передбачені.

В меню електронного кіоску закладена інформація про графік роботи, ціни на квитки, правила поведінки в закладах культури.  Інформація про поточні та майбутні заходи.

Для гостей з близького та далекого зарубіжжя надається інформація різними мовами світу.

Електронний кіоск дуже потужний: може безперервно працювати до 50 000 годин.

Як там що, а час не стоїть на місці, діти стають більш прогресивними і наявність електронного кіоску стане приємною несподіванкою для сучасних дітей, а також дорослих.