Розмір шрифту
Колір сайту

Відбулася прем’єра вистави "Полохливий кролик"

05.12.20
382

4 грудня, у Полтавському театрі ляльок, відбулася прем’єра вистави «Полохливий кролик». Режисура та сценографія – Ніко Лапунов, ляльки – Лариса Маркелова.

Діти із захопленням спостерігали за тим, як винахідливий розум кролика допомогав йому вийти зі складних ситуацій справжнім переможцем, довівши іншим, що не завжди сила стоїть вище розуму.

Трапляється так, що на кожному кроці чатує неймовірна кількість незнайомих речей, небезпечних ситуацій, страшних звірів. Потрібно мати хоробре серце, щоб бути цілим і неушкодженим, а ще - залишатися собою.

Вистава «Полохливий кролик» - це весела і добра казка про неймовірні пригоди кролика, на ім’я Бояка.

Кожного тижня Бояка вигадував собі нове життя. Щопонеділка кролик перетворювався на того, ким він не є насправді: Вояку, Забіяку, Бодяку…     Нове ім’я вело за собою веселі історії і пригоди.

 Переглянувши виставу,  маленькі глядачі дізналися з ким же потоваришував Бояка, чому навчився, а ще усвідомили давню істину:  «Від себе не втечеш».

З прем’єрою вистави режисера і акторів привітала директорка театру – Тетяна Вітряк, висловивши вдячність постановчій групі та авторці ляльок Ларисі Маркеловій.

 Це – перша прем’єра після довготривалого карантину, тому увесь творчий колектив знаходиться у піднесеному настрої, радіючи новому дітищу у своєму репертуарі. 

Змінюються умови і форми зустрічі з глядачами, проте творчий процес залишається постійним. 

Зовсім скоро Полтавський театр ляльок випускає ще одну прем’єру: «Леді в лавандовому» (режисура та сценографія – Ніко Лапунов). Ця вистава орієнтована на дорослого глядача, віком від 16 років. Відбудеться вона 11 грудня о 18:00. 

Полтавський театр ляльок продовжує свою роботу, приділяючи особливу увагу дотриманню карантинних норм. 

Не відкладайте театр на потім, адже театр – це тут і зараз!

 

Влад Могилат
керівник літературно-драматургічної частини