Розмір шрифту
Колір сайту

У Полтаві відбулося обласне дитяче свято до Дня Святого Миколая

20.12.18
851

До Дня Святого Миколая в академічному обласному театрі ляльок влаштували свято для малюків, які перебувають на обліку служб у справах дітей: сиріт, вихованців прийомних сімей та дитбудинків сімейного типу, дітей, батьки яких загинули під час участі в ООС ЗСУ та переміщених із зони проведення АТО.

За сприяння служби у справах дітей Полтавської ОДА на свято завітали більше, ніж  двісті дітлахів з 14 районів області. Спочатку всі охоче фотографувалися та розважалися біля прикрашеної ялинки, а потім на маленьких глядачів чекала новорічна вистава «Насправді Дід Мороз існує».

«Це мій режисерський дебют і допрем’єрний показ вистави. Вона вселяє віру в диво і  в казку. Сюжет простий: до північної Бабусі приїздить на канікули онук Тигрик із півдня, який ніколи не бачив ялинки, Діда Мороза, і, потрапляючи в пригоду, знайомиться з ними. Є й авторський персонаж — бездомний Домовик, є трохи інтерактивних моментів, тож буде цікаво», — розповів автор сценарія й режисер Владислав Могилат.

Далі була ігрова програма та веселі конкурси. Усі діти отримали новорічні подарунки.

Новорічні святкові заходи відбудуться також у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради. Зараз там перебуває 47 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Усі вони будуть залучені до святкування та отримають подарунки, запевнили в Службі у справах дітей ОДА.

Також до Дня Святого Миколая заходами обласної акції «Святий Миколай крокує Полтавщиною” охоплять 425 дітей, які перебувають в 5 санаторно-лікувальних закладах області та 2 інтернатних закладах Департаменту соціального захисту Полтавської ОДА. Вони отримають іграшки вітчизняного виробництва і кондитерські набори, та візьмуть у часть у інтерактивній програмі, повідомили у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Джерело: https://np.pl.ua/2018/12/u-poltavi-vidbulosia-oblasne-dytiache-sviato-do-dnia-sviatoho-mykolaia-foto/