27.12.21
356

Не стало заслуженого працівника культури України Василя Пилипенка.
З 1991 до 2002 року він очолював Полтавський академічний обласний театру ляльок.
За цей час в Полтаві пройшов Всеукраїнський фестиваль театрів ляльок «Прем’єри сезону». Театр взяв участь у Міжнародних фестивалях в м. Тегеран (Ісламська Респуліка Іран 1998 р.), «Інтерлялька – 2000» (м. Ужгород),«Бєлгородська забава» - 1999р., а також гастролював у Китаї (1994 р.) та Німеччині(1998 р.)
Глибоко сумуємо та висловлюємо співчуття рідним. Вічна пам"ять. Царство небесне.