09.11.21
360
6 листопада у Полтавському академічному обласному театрі ляльок відбулася прем"єра!
Репертуар поповнився новою виставою - "Марічка та Ведмідь".
Це добра та повчальна казочка про дружбу і ставлення до оточуючих.
Музичним оформленням до цієї вистави займалися Наталія та Станіслава Май.
Щиро вітаємо режисера Олександра Іноземцева та всіх акторів, які створили цю чудову роботу.