Розмір шрифту
Колір сайту

Полтавський театр ляльок відкрив 83-й театральний сезон

07.09.20
367

Театральне життя у м. Полтаві знову вирує. Нарешті, театрали повернулися до звичного графіку роботи і з нетерпінням чекають на своїх глядачів. Новий сезон у Полтавському театрі ляльок відкрили 5 вересня.  Це – важлива подія, адже культурне виховання у розвитку особистості займає неабияке місце. За допомогою казок дитина вчиться розрізняти: добро і зло, щирість і лестощі, вірних друзів і підступних ворогів…

Вперше за п’ять місяців в театрі людно. Дехто розповідає своїй дитині коротенький сюжет вистави, а хтось вже придбав квиток і насолоджується прогулянкою у живому куточку, або чекає початку. Увагу всіх дітлахів привертає яскрава декорація та казкові герої із повітряними кульками, які вони дарували всім маленьким відвідувачам.

Ще трохи часу і розпочнеться інтерактивно-розважальна програма «Квитки в театр для Малюка», де казкові герої грали з дітьми у рухливі ігри, вчилися рахувати та перемагали злу Фрекен Бок, яка не пускала Малюка на виставу. Море чудового настрою, та радість спілкування панували в театрі і стали камертоном, який налаштував глядачів на перегляд вистави.

«Попелюшка» - родзинка в репертуарі Полтавського театру ляльок. Вистава завжди збирає повні зали, однак через карантин – була продана обмежена кількість квитків, адже адміністрація театру дбає про безпеку життя і здоров’я глядачів і захід пройшов із повним дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.

Репертуарна політика театру включає в себе кращі зразки класичної та сучасної української і світової літератури. З діючим репертуаром глядачі зможуть ознайомитися на офіційному сайті театру, а також на сторінці Фейсбук.

Вітаємо лялькарів із новим театральним сезоном. Бажаємо невтомної творчості, невичерпної енергії та найкращого настрою. Згадуючи слова К. Станіславського: «Для дітей потрібно грати так, як і для дорослих, тільки трішечки краще!», - побажаємо колективу театру натхнення і вдячних глядачів.