Розмір шрифту
Колір сайту

Театр ляльок готується до нового сезону

18.08.20
411

Коридори театру знову наповнилися творчою метушнею. Актори поспішають на роботу, сперечаються про те, кому ж дістанеться головна роль у новій виставі та з нетерпінням чекають на можливість зустрітися зі своїм глядачем.

Сповнені ентузіазму, наснаги та надії на те, що карантинні заходи послаблять і ми, нарешті, зможемо працювати.

Побувавши в умовах жорсткого карантину – ми спілкувалися з глядачами он-лайн, винайшли нові форми роботи, впроваджували їх та розвивали.

У результаті – почали створювати власний унікальний контент, заповнюючи ним сторінки соціальних мереж. Дехто - хвалив, дехто – лаяв, але всі знали і бачили – Полтавський театр ляльок марку втримав. І щонайголовніше – завжди був з вами, нехай і у смартфонах та комп’ютерах. Звичайно, це – не замінить живої атмосфери і самого процесу походу театр: вирішуючи, що одягти, кого покликати з собою, та того моменту, коли в театральній залі гасне світло і відкривається завіса…

Слід підкреслити, що тенденцію роботи з глядачами у мережі ми будемо продовжувати, а значить буде ще цікавіше.

Наразі готуються прем’єри нових вистав: «Жінки в лавандовому», «Бентежний Кролик» і «Марічка та Ведмідь».

Наостанок хочеться нагадати усім про те, що вся найактуальніша та найсвіжіша інформація буде з’являтися на офіційному сайті театру, а також на нашій сторінці у Фейсбук. Підписуйтеся та будьте з нами!