0 800 305 025 (безкоштовно)
Квитки Online
Дітям від 2-х років треба купувати окремий квиток

ДОСЯГАЄМО УСПІХІВ НАВІТЬ ПІД ЧАС ОБМЕЖЕНЬ

31.03.20
215

Полтавський театр ляльок роками напрацьовував собі авторитет в мистецькому колі українських та закордонних колег. Лише минулого року творчий колектив театру став учасником 6 Всеукраїнських фестивалів, відвідав столицю Молдови – м. Кишинів, реалізував соціально-мистецький проект «Простір можливостей», за підтримки Українського культурного фонду, і все це – паралельно із роботою над прем’єрами вистав, про які неможливо не згадати.

Неймовірні творчі плани на 2020 рік довелося трохи модифікувати, пристосувавшись працювати в умовах карантину. Але хіба можна завадити команді справжніх професіоналів?..

Поки увесь світ дистанційно святкував Міжнародний день театру – ми тримали руку на пульсі, стежачи за подіями навколо нас. Неймовірним подарунком виявилася інформація про те, що нашу виставу «На хвилі» (режисура – Юліта Ран, сценографія – Дар’я Кушніренко, музика – Павло Савєльєв) – було включено до лонг-листа ІІІ Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА», що є проектом Національної спілки театральних діячів України.

Попереду – ІІ етап перегляд Експертною Радою наживо вистав, що потрапили у лонг-лист. Після цього буде сформовано шорт-лист до якого увійдуть 12 вистав-фіналістів.

Бажаємо успіхів нашим колегам і сподіваємося на перемогу.