19.05.23
511
Щороку, у третю неділю травня, в Україні вшановують пам'ять мільйонів загублених життів, бездушно знищених радянським режимом. Відзначається згідно з Указом Президента Віктора Ющенка від 21 травня 2007 року.
Кількість жертв в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусове психіатричне «лікування». Сучасна росія є правонаступником СРСР. Її диктатор путін продовжує злочинну політику свого попередника сталіна, ведучи проти України геноцидальну війну. А російські окупанти застосовують сталінські методи на тимчасово окупованих територіях щодо цивільного населення та щодо українських воїнів-військовополонених.
Пам'ятаємо та ніколи не пробачимо!