Афіша

Найближчі заходи нашого театру

Субота 16 лютого 11:00

Бабусині пригоди

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

Поблизу лісу живе Бабуся. Вона любить природу лісу, своїх курей та качок, індиків та півників, але найбільш за все - маленького Песика. Мирне життя всього господарства було порушене підступними намірами хитрого Лиса, та великий і дужий Ведмідь перешкодив Лисові вкрасти каченят.

Неділя 17 лютого 11:00

Пригоди Буратино або золотий ключик

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

Шарманщик Карло отримав у подарунок поліно, яке вміло говорити. З цього поліна він змайстрував дерев`яного хлопчика, якого назвав Буратіно.

Субота 23 лютого 11:00

Попелюшка

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

Ця казка про милу та добру дівчину, яку усі звуть Попелюшкою. Важко жити Попелюшці без рідної матінки. Зла Мачуха увесь час примушує її виконувати різну роботу.

Неділя 24 лютого 11:00

Вінні-Пух або куди подівся Крістофер Робін

Вікова категорія 3+
Тривалість 40хв.

Вистава створена за мотивами казки А. Мілна «Вінні-Пух та всі-всі-всі». Для Крістофера Робіна його іграшки – перші і найкращі друзі.Він любить їх, а вони з нетерпінням чекають тієї миті, коли Крістофер Робін з ними пограється.

Субота 2 березня 12:00

Золоте Курча

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

Це сучасна казка, в якій розповідається про те, як одного разу Вовк та Лисиця вкрали яєчко і думали, що з нього на світ з`явиться Курочка, яка буде для них нести золоті яєчка, але замість Курочки вилупився Півник.

Субота 2 березня 11:00

Круть і Верть

Вікова категорія 2+
Тривалість 45хв.

Жили-були двоє мишенят Круть і Верть, які весь час проводили весело, граючи та співаючи пісні. По сусідству мешкав Півник, який полюбляв працювати і завжди казав мудрі слова: «Хто працює – той і їсть!».

Неділя 3 березня 11:00

Коло-бок!

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

Казка про веселого Колобка знайома всім. Наша вистава про цього героя має дуже цікаве і неординарне прочитання казкового матеріалу.

Субота 9 березня 11:00

Тигреня Петрик

Вікова категорія 3+
Тривалість 45хв.

Головний герой вистави – тигреня на ім’я Петрик був боязливим і ніяк не міг здобути хоробрість. Хоробрі тигри забрали у нього смужки. Та ось, одного разу, трапилась біда.