Квитки Ooline

Конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497  Полтавський академічний обласний театр ляльок оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

Артист-ляльковод ІІ категорії;

Асистент режисера;

Звукооператор.

 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

На посаду артиста-ляльковода ІІ категорії:  повна або базова вища  освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи,  вік до 35 років.
На посаду асистента режисера:  повна або базова вища  освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника головного режисера для спеціаліста – не менше 3 роки, бакалавра – не менше 5 років.

На посаду  звукооператора:  базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (бакалавр,  молодший спеціаліст) для бакалавра – без вимог до стажу роботи, молодшого спеціаліста -  стаж роботи  аналогічної  за характером  не менше 3 років.

 

Документи для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад приймаються за адресою : м. Полтава, вул. Пушкіна, б. 32, каб. 6.

 

Кінцевий строк прийняття документів: 25.01.2018 року 16:00.

 

Перелік документів для подачі заявки на участь у конкурсі:

Заява на участь у конкурсі;

Особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

Копія документа, що посвідчує особу;

Копія трудової книжки (за наявності);

Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

Творче резюме, портфоліо.

 

По закінченню терміну прийому документів  26.01.2018 року об 11: 00 буде проведено ІІ тури  конкурсу в приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок м. Полтава, вул. Пушкіна, 32, кабінет № 7.

 

Телефони для довідок: (0532)608994, е-mail: pl.puppet@gmail.com.