Квитки Ooline

7 грудня о 16:00 та 20:00 - Український драматичний театр "Гайдамаки ХХІ століття" з виставою "На полі крові" (Л. Українка)

Шановні глядачі!

7 грудня 2017 року  о 16:00 та 20:00  на сцені Полтавського академічного обласного театру ляльок відбудеться два покази вистави "На полі крові" (Л. Українка) Українського драматичного театру "Гайдамаки ХХІ століття".

"На полі крові" (Л. Українка)

Режисер - Р. Гришко.

Музичний (Live супровід) - Д. Хорошун.

Релігія завжди займала особливе місце в історії людства. Тому боротьба за владу над нею розгорається не на жарт. Драматичний етюд "На полі крові" Леся Українка, що була атеїсткою, написала 1909 році. ЇЇ інтерпретація легенди про Христа і його апостолів як про людську громаду суперечила церковним догматам.

Недарма цензура побачила реальну небезпеку в творі Лесі Українки "На полі крові" хоча б у тому, що вчителю своєму приписує Юда егоїзм і прагнення до демагогії, на підставі чого винесла спеціальну ухвалу про заброну. За публікацію "На полі крові" грудневий номер 1909 року "Літературно-наукового вісника" був вилучений, а номінальний редактор притягнутий до судової відповідальності. Треба зазначити, що до кожного свого твору Леся Українка підходила з глибинною філософською увагою і пропонована п'єса не є винятком. Тут, як і в решті своїх творів, письменниця не намагається "сподобатись", вона провокує, оголює проблему, примушує переоцінити власні вчинки та і в цілому, життя.

Леся Українка була енциклопедично освіче­ною людиною, мала матеріалістичний світо­гляд, її літературна спадщина свідчить про гли­боке розуміння письменницею законів розвит­ку природи і суспільства. Все це стало теоре­тичною основою атеїстичних поглядів письмен­ниці.

Молодий колектив театру "Гайдамаки ХХІ ст." взявся за роботу над поемою "На полі крові" саме з мотивом дізнатися - ким же насправді був Юда.

Квитки можна придбати як в касі театру, так і замовити їх в режимі он-лайн, натиснувши на кнопку "Квиток он-лайн за 59 секунд".

Довідки за тел.: (0532) 60-90-01 (каса); (0532) 56-43-54 (адміністратор).