Квитки Ooline

80-Й ЮВІЛЕЙНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ СЕЗОН - ВІДКРИТО!!!

Шановні глядачі, Полтавський академічний обласний театр ляльок відкрив свій 80-й ювілейний театральний сезон!

9 вересня 2017 року об 11.00 театр відкрив 80-й театральний сезон. В фойє театру лунали веселі дитячі пісні, глядачі мали можливість подивитися виставку дитячих книг, яку провели представники Полтавської обласної бібліотеки для дітей імені П. Мирного, батькі разом з дітьми могли зробити сімейне фото у спеціально облаштованих фотозонах біля живого куточку театру. На сцені театру всіх присутніх  привітали з відкриттям ювілейного сезону, познайомили зі славетною історією колективу полтавських лялькарів і презентували прем'єру капітально поновленої вистави "Енеїда" (Я. Стельмах за І.П.Котляревським), яка є перлиною в репертуарній палітрі театру. 

На офіційному відкритті сезону полтавських лялькарів вітали почесні гості: колишній директор театру, заслужений працівник культури України В. Пилипенко, голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації В. Голуб, почесна делегація з Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського. Декан театрального відділення ХНУМ імені І.П. Котляревського, кандидат мистецтвознавства, доцент Я. Партола, завідуючий кафедрою акторської майстерності та режисури театру анімації ХНУМ Імені І.П. Котляревського, заслужений діяч мистецтв України О. Інюточкін та відповідальний секретар Харківського міжрегіонального відділення НСТДУ О. Либо привітали колектив театру з прем'єрою, побажали творчих успіхів у ювілейному сезоні та вручили почесні грамоти директору театру Т. Вітряк та заслуженому художнику України В. Безулі.

Свято відкриття мало своє продовження, коли актори театру в костюмах казкових героїв разом з улюбленими героями-ляльками пройшлися святковою ходою центральною вулицею Полтави і подарували всім мешканцям міста гарний настрій, а діти, які гуляли разом з батьками неподалік "Львівської кав'ярні" ще й отримали можливість взяти участь у інтерактивних іграх, виграти сертифікати на солодощі від "Львівської кав'ярні" та зробити селфі з улюбленими героями казок.

Так яскраво і неповторно колектив Полтавського академічного обласного театру ляльок відкрив свій 80-й ювілейний театральний сезон. Тож, шановні глядачі, слідкуйте, будь ласка, за новинами нашого театру на офіційному сайті, приєднуйтесь до нашої офіційної спільноти "Полтавський академічний обласний театр ляльок" в соціальній мережі "Facebook" тому, що попереду ще багато нових цікавих вистав та подій!

З повагою, колектив Полтавського академічного обласного театру ляльок.