Колектив

Творчий склад

  • Вітряк Тетяна Володимирівна

    Вітряк Тетяна Володимирівна

    Директор

  • Козуб Віктор Михайлович

    Козуб Віктор Михайлович

    Головний художник театру

  • Ткаченко Ольга Олександрівна

    Ткаченко Ольга Олександрівна

    Помічник режисера

  • Шевченко Юлія Григорівна

    Шевченко Юлія Григорівна

    Завідувач постановчою частиною

  • Безуля Василь Іванович

    Безуля Василь Іванович

    Заслужений художник України, художник-постановник театру

  • Могилат Владислав

    Могилат Владислав

    Керівник літературно-драматичної частини

  • Іноземцев Олександр Вікторович

    Іноземцев Олександр Вікторович

    режисер-постановник

Актори

  • Остапенко Анжеліка Миколаївна

    Остапенко Анжеліка Миколаївна

    Заслужена артистка України, провідний майстер сцени

  • Вербенко Ніна Борисівна

    Вербенко Ніна Борисівна

    Артистка-провідний майстер сцени

  • Щокіна Валентина Олександрівна

    Щокіна Валентина Олександрівна

    Артистка-провідний майстер сцени

  • Вітрюк Алла Георгіївна

    Вітрюк Алла Георгіївна

    Артистка-провідний майстер сцени

  • Циба Сергій Васильович

    Циба Сергій Васильович

    Артист-провідний майстер сцени

  • Вітрюк Микола Володимирович

    Вітрюк Микола Володимирович

    Артист-ляльковод вищої категорії

  • Буторіна Марфа Іванівна

    Буторіна Марфа Іванівна

    Артистка - провідний майстер сцени

  • Врублевська Юлія Геннадіївна

    Врублевська Юлія Геннадіївна

    Артистка - провідний майстер  сцени

  • Лисюк Валентина Володимирівна

    Лисюк Валентина Володимирівна

    Артистка-ляльковод І-ї категорії

  • Шустова Юлія Олександрівна

    Шустова Юлія Олександрівна

    Артистка-ляльковод І-ї категорії

  • Довгаль Андрій Сергійович

    Довгаль Андрій Сергійович

    Артист-ляльковод І-ї категорії

  • Ісаєнко Ольга Сергіївна

    Ісаєнко Ольга Сергіївна

    Артистка-ляльковод ІІ-ї категорії

  • Хмеленко Лель Русланович

    Хмеленко Лель Русланович

    Артист - ляльковод першої категорії

  • Мамон Сергій Олексійович

    Мамон Сергій Олексійович

    Артист - ляльковод першої категорії;

  • Чоботарьова Вікторія Сергіївна

    Чоботарьова Вікторія Сергіївна

    Артистка - ляльковод другої категорії

  • Ерстенюк Андріяна Едуардівна

    Ерстенюк Андріяна Едуардівна

    Артистка - ляльковод другої категорії

  • Тимощук Наталія Миколаївна

    Тимощук Наталія Миколаївна

    Артистка - ляльковод другої категорії